محوطه سازی حیاط اداری

محوطه سازی شرکت هومان نایژه

این پروژه محوطه سازی در شهریور 1401 به درخواست کارفرمای محترم شرکت هومان نایژه در تهران محدوده‌ی کاشانی، توسط تیم دنیزوود انجام شد. متریال اجرایی چوب پلاست و سنگ رودخانه می‌باشد.

لنداسکیپ یا محوطه سازی

محوطه سازی عامل زیبا سازی محیط اداری یا تجاری می‌باشد. معمولا این پروژه‌ها با چوب پلاست اجرا می‌شوند؛ چه دیوارپوش و چه کفپوش. گرچه ترمووود هم در صورتی که رنگ شود، قابلیت استفاده در محوطه سازی را دارد، اما برای مناطق مرطوب توصیه‌ی ما استفاده از چوب پلاست است.

عناصر پیشنهادی در لنداسکیپ

  • آبنمای کوچک: داشتن یک آبنما به تنهایی می‌تواند محیط خشک اداری را دنج و راحت‌تر کند. هزینه‌ی اجرای آبنما نیز زیاد نبوده و در تمامی مساحت‌ها قابل اجرا می‌باشد.
  • آتشکده: آتشکده‌های متنوعی برای ایجاد در لنداسکیپ‌ها وجود دارد. توصیه‌ی ما این است اگر رفت و آمد در محوطه زیاد است، از آتشکده‌های مرتفع با حفاظ استفاده کنید. به طور کلی نمی‌توان جذابیت یک آتشکده را در یک محوطه اداری انکار کرد.
  • فلاورباکس: گیاه‌هایی که در نماهای ذکر شده استفاده می‌شود، باید در مقابل نور کم و آب کم مقاوم باشند، همچنین ریشه‌ی این گیاه‌هان در صورتی که لنداسکیپ شما دارای زیرسازی باشد، از یک مقدار معینی نباید بیشتر شود.

پیش از هر چیز باید مساحت محیط مورد نظر شما سنجیده شود، سپس بر اساس استقامت ساختمان شما، طراحان دنیزوود برای شما چند نقشه‌ی اجرایی طراحی می‌کنند. پس از تایید شما مصالح از کارخانه‌ها تامین شده و کار ساخت آغاز می‌شود.

مدت زمان ساخت بین 6 تا 25 روز کاری، بسته به مساحت مورد نظر شما می‌باشد.

تاثیر نور‌پردازی

در اجرای لنداسکیپ نورپردازی اهمیت ویژه‌ای دارد، مخصوصا اگر محیط تجاری یا مرکز خرید باشد، استفاده از نور رنگ‌های زرد یا قرمز، توجه بیشتری را به نمای شما جلب می‌کند. زوایای نور باید به گونه ای باشد، که زیبایی‌های دیگر لنداسکیپ را بیشتر نمایان کند.

فواید لنداسکیپ‌ها مانند فواید روف‌گاردن‌ها می‌باشد، هرچه پوشش گیاهی در محوطه سازی بیشتر باشد، قطعا محیط سبز سازی نیز دارای تعادل بیشتری خواهد بود. از نظر روانشناسی نیز وجود یک محوطه‌ی دنج و آرام در یک محیط شلوغ و پر تنش باعث آرامش کارکنان آن اداره و بهبود کیفیت کاری خواهد بود.

دنیزوود با داشتن سابقه‌ی کاری نزدیک به 10 سال در اجرای پروژه‌های چوب پلاست، تجربه‌ی کافی، کارکنان با تجربه‌ای در این زمینه دارد، که می‌تواند روند را برای شما تسریع کند. همچنین تعداد نمونه کارهای اجرایی بسیار بوده و امکان انتخاب از بین صد‌ها طرح وجود دارد. هم اکنون با شماره‌های دنیزوود برای مشاوره تماس بگیرید، یا به اینستاگرام ما برای دیدن نمونه های بیشتر مراجعه کنید.

اطلاعات پروژه

پروژه : محوطه‌سازی

کارفرما : شرکت هامون نایژه

زمان اجرا : شهریور 1401

متریال اجرایی : چوب پلاست

متراژ پروژه : 24 متر مربع

star_rate

آدرس

تهران – کاشانی – سازمان برنامه

star_rate
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
Call Now Button