پروژه‌های تراس

پروژه تراس چوب پلاست

commentبدون دیدگاه
پروژه تراس چوب پلاست در مهر  ماه سال 1401 به درخواست کارفرمای محترم آقای اسدپور در تهران، منطقه‌ی دریاچه چیتگر انجام شد. متریال استفاده شده در این پروژه چوب پلاست و چمن به همراه سنگ رودخانه است. چوب پلاست کف…
تراس چوب پلاست

پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست

commentبدون دیدگاه
طراحی و اجرای پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست واقع در خیابان ظفر تهران،به درخواست کارفرما جناب آقای کافی توسط تیم دنیزوود انجام گردید. بازسازی تراس این روز ها یکی از کارهایی است که بیشتر صاحبین ملک امجام میدهند…
تراس چوب پلاست

تراس چوب پلاست برج آتی ساز

commentبدون دیدگاه
تراس چوب پلاست برج آتی ساز تراس چوب پلاست برج آتی ساز به در خواست کارفرمای محترم سرکار خانم کهن،در فروردین سال 1401 توسط شرکت دنیزوود طراحی و اجرا گردید. برای مشاوره ، طراحی و اجرای نمای ساختمان خود با…
پروژه تراس چوب پلاست

پروژه تراس چوب پلاست

commentبدون دیدگاه
پروژه تراس چوب پلاست پروژه تراس چوب پلاست در دی  ماه سال 1400 به درخواست کارفرمای محترم آقای علینژاد در تهران، منطقه پیروزی انجام شد. متریال استفاده شده در این پروژه چوب پلاست ، چوب پلاست کف بوده که در…

دنیزوود اولین مرکز تخصصی چوب پلاست بوده و قیمت خرید و اجرای تراس بدون واسطه است.

تراس‌ها یک پناهگاه دنج در خانه‌ها در اوج شلوغی و آلودگی شهر‌ها می‌باشد. بسیاری از افراد به دلیل کوچک بودن تراس خود یا پِرت بودن نقشه‌ی آن از آن استفاده‌ای نمی‌کنند. دنیزوود در پروژه‌های تراس خود به ظریف‌ترین نکات توجه کرده و با زیرسازی استاندارد از تراس شما یک باغ دنج کوچک مناسب با سلیقه‌ی شما می‌سازد.

تفاوت تراس و بالکن

بالکن‌ها عموما مسقف هستند و مساحت بسیار کمی دارند، به دلیل کوچک بودن و کاربری کمتری که دارد، زیرسازی قوی‌ای ندارد. از طرفی از لحاظ نورگیری بسیار ضعیف‌تر نسبت به بالکن است. اما در صورت تمایل می‌توانید روکش چوب‌پلاست برای بالکن خود در نظر بگیرید. یا با چند فلاورباکس حال و هوای آن را بهتر کنید.

طراحی تراس

از لحاظ طراحی، تنها تراس نباید مناسب و استاندارد خانه‌ باشد. بلکه باید از نظر زیباسازی شهری نیز استاندارد باشد. کشیدن حصیر اطراف تراس یا مسقف کردن آن با مصالح بی‌کیفیت این روز‌ها بسیار پرطرفدار شده است. تنها به این دلیل که تراس برایشان حریم شخصی باشد و در آن احساس آرامش کنند.

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که؛ آیا راه دیگری برای شخصی سازی این فضا وجود ندارد؟ یا امکان کاربردی کردن آن وجود ندارد؟

یکی از راه‌های ارزان و با دوام بازسازی تراس با چوب‌پلاست است. چوب پلاست به دلیل مقاومت و شباهتی که به چوب دارد می‌تواند حال و هوای جدیدی به تراس شما دهد.

 بازسازی تراس

معمولا یکی از سوالاتی که از تیم ما پرسیده می‌شود این است؛ آیا خانه‌های قدیمی نیز امکان بازسازی و محوطه سازی با چوب‌پلاست را دارند. پاسخ در 90 درصد مواقع بله است. پیش از بازسازی تراس زیرسازی انجام می‌شود. از طرفی اگر از چوب‌پلاستیک پوششی استفاده شود، وزن زیادی را سازه‌ی زیرین نیاز نیست تحمل کند.

از المان‌هایی که در تراس‌های کوچک به کار می‌رود، میتوان به فلاورباکس، باربیکیو (با ترمووود)، آبنمای کوچک فضا را تا چندین برابر دنج می‌کند. همچنین استفاده از مبلمان چوب‌پلاست در ابعاد کوچک می‌تواند دکوراسیون شما را تکمیل کند.

برای مشاوره تنها کافیست با شماره‌های 09194939365 یا 02126742546 تماس بگیرید یا برای دیدن نمونه کار‌های بیشتر به اینستاگرام دنیزوود مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
keyboard_arrow_up
Call Now Button