پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. پروژه های چوب پلاست
  4. chevron_left
  5. پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست

طراحی و اجرای پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست واقع در خیابان ظفر تهران،به درخواست کارفرما جناب آقای کافی توسط تیم دنیزوود انجام گردید.

بازسازی تراس این روز ها یکی از کارهایی است که بیشتر صاحبین ملک امجام میدهند و علت این امر وجود فضایی متفاوت و دنج در منزل برای داشتن ساعاتی آرامش است .

برای این کار باید از ادوات و تجهیزات مختلف استفاده شود . ضمن اینکه به کار گیری متریال مناسب برای این کار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . مصالح مناسب برای بازسازی یک تراس در دسته مصالح مقاوم قرار میگیرد و برای طراحی آن از ایده های متفاوتی کمک گرفته میشود. این طرح ها در هر شهری متفاوت هستند . با این حال برای این کار از ایده های کلی استفاده میشود .

بازسازی به سبک مدرن :

برای بازسازی به سبکی شیک و مدرن میتواند ایده شما را بسیار زیبا و جذاب کند . دکوراسیون به کار گرفته شده در طراحی و بازسازی ، امروزه بیشتر با ظاهر چوبی نمایان میشود. از هر نظر مقرون بصرفه خواهد بود و کلیه عناصر به کار رفته در آن از نوع ساده و جذاب هستند .

برای بازسازی با سبک مدرن بهتر است از محصولات جایگزین چوب بهره مند شوید . محصولاتی که در برابر رطوبت ، حرارت ، فشار ضربه و … مقاوم باشد و پیشنهاد ما به شما چوب پلاست است .

چگونگی بازسازی تراس :

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل به بازسازی و طراحی  بپردازید و سبکی مدرن و شیک داشته باشید باید یک طراحی و المان های اصلی همچون کفپوش ، دیوار پوش ، نرده و یا فلاور باکس داشته باشید .

گاهی کارفرما ها ترجیح میدهند برای تراس ، سقفی در نظر بگیرند که اگر به دنبال روشی مدرن باشید میتوانید پرگولا مسقف و یا بدون سقف آن را انتخاب کنید .

برای بازسازی ،  نیاز به افراد حرفه ایی و کارآمد است تا قبل از هر چیزی به شما ایده و نقشه ایی برای بازسازی ارائه دهد.

تأثیر عناصر اصلی در بازسازی تراس :

نکته قابل توجه در بازسازی یک تراس این است که باید محصولی برای اجرا استفاده شود تا در برابر عوامل طبیعی و بیرونی کاملا مستحکم باشد . بنابراین متریال به کار رفته در آن از اهمیت بالایی برخوردار است . برای بازسازی از مواد ضد آب استفاده میشود . متریال ضد آب مبتواند فضای تراس شما را بسیار امن و زیبا کند . چوب پلاست از متریال های فوق العاده در طراحی و بازسازی به شمار میاید .

کفپوش مختص فضای باز در بازسازی تراس :

کفپوش از مهمترین اجزا در  تراس شناخته میشود و میتوان گفت در بازسازی نیز ، اولین قدم به شمار میاید . اگر تراس منزل شما ابعاد بزرگ دارد ، میتوان از کفپوش های چوبی با کیفیتی بالا و مستحکم استفاده کنید . کفپوش چوبی با پروفیل چوب پلاست مختص فضای باز بوده و به همین علت در برابر عوامل فیزیکی و بیرونی مقاومت بالایی دارد .

استفاده از نرده چوبی در بازسازی تراس :

نرده برای حفظ حریم خصوصی در تراس اهمیت بسیاری دارد . بهتر است این المان را از محصولی مقاوم و با کیفیت اجرا کنید . بسیاری از افراد از متریال چوب طبیعی استفاده میکنند و به آن علاقه مند هستند. اما استفاده از متریال چوب طبیعی از لحاظ ایمنی مناسب نخواهد بود . پیشنهاد ما به شما نرده چوب پلاست ، به عنوان المان حفاظتی در بازسازی میباشد .

برای طراحی و اجرای پروژه های روف گاردن ،تراس و محوطه ، همراه با محوطه سازی لوکس می توانید به متخصصان ما در شرکت دنیزوود و شرکت هوم زود در ارتباط باشید.

تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست
تراس چوب پلاست

اطلاعات پروژه

پروژه :تراس

کارفرما : آقای کافی

زمان اجرا :تیر 1401

متریال اجرایی : چوب پلاست

متراژ پروژه : 18متر مربع

star_rate

آدرس

تهران – ظفر

star_rate

ویدیو پروژه اجرای تراس با متریال چوب پلاست

ویدیو از انجام پروژه روف گاردن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button