سوالات متداول

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. سوالات متداول

شرکت دنیزوود در چه زمینه ای فعالیت می‌کند؟

شرکت دنیزوود، عرضه کننده‌ی انواع چوب‌پلاست و ترمووود می‌باشد. با سابقه‌ی نزدیک به 9 سال فعالیت در اجرای؛ روف‌گاردن (Roof Garden)، محوطه‌سازی (landscape)، اجرای نمای ساختمان، اجرای ترمووال، ساخت نیمکت، ساخت فلاورباکس، انواع آتشکده و … می‌باشد.

تفاوت کیفیت محصولات دنیزوود با سایر شرکت‌ها در چیست؟

چوب‌پلاست‌های شرکت دنیزوود از متریال مرغوب، کم‌ترین ناخالصی و میزان استاندارد پلیمر تشکیل شده، همین امر سبب می‌شود مقابل شکستگی مقاوم تر از سایر برند‌ها باشد.

طول عمر محصولات چوب پلاست نسبت به محصولات چوبی چقدر است؟

چوب‌پلاست بر خلاف چوب طبیعی نیاز به مراقبت ندارد، Woodplast نوعی پلیمر تقویت شده است که در مقابل وزن تحمل بسیار بالایی دارد و به سادگی دچار آسیب نمی‌شود.

میزان تغییر رنگ محصولات چوب پلاست در محوطه‌های باز چگونه است؟

محصولات چوب‌پلاستیک شرکت دنیزوود بهترین گزینه برای اجرای نما و کفپوش در محوطه‌های باز هستند. در مقابل رطوبت مقاوم، قابل شستشو بوده و در مقابل حمله‌ی حشرات و موریانه‌ها کاملا عایق هستند.

آیا چوب پلاست قابلیت رنگ پذیری دارد؟

بله، چوب‌پلاست به دفعات قابلیت رنگ‌پذیری دارد. شرکت دنیزوود اولین و تنها شرکتی در ایران است که در صورت رنگ پریدگی چوب‌پلاست شما بعد از نصب، آن را مجدد رنگ ‌می‌کند.

تحویل و نصب محصولات دنیزوود چگونه است؟

پس از ثبت سفارش شما، در همان روز موجودی انبار بررسی می‌شود و پس از تامین تمامی متریال، به شهر مورد نظر ارسال می‌شود و توسط برترین نصاب‌های دنیزوود، نصب و اجرا می‌گردند.

آیا محصولات دنیزوود دارای ضمانت نامه میباشند؟

بله، تمامی محصولات دنیزوود دارای 3 سال ضمانت پس از فروش می‌باشد.

Call Now Button