پروژه های ترموود

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. پروژه های ترموود
پروژه روف گاردن سعادت آباد

پروژه روف گاردن سعادت آباد
5 (1)

commentبدون دیدگاه
پروژه روف گاردن سعادت آباد  روف گاردن سعادت آباد در تابستان سال 1399 به درخواست کارفرمای محترم آقای مهندس رجبی در منطقه 2 تهران به متراژ 1500 متر مربع و به عنوان بزرگترین روف گاردن مسکونی استان تهران ، یکی…

دنیزوود اولین مرکز تخصی چوب پلاست ومجری تخصصی روف گاردن در ایران میباشد.

پروژه های ترمووود شرکت دنیزوود

پروژه های  ترمووود اجرا شده ترمووود، توسط شرکت دنیزوود طراح و مجری تخصصی نمای ساختمان،روف گاردن ، آلاچیق و پرگولا و فضاسازی و زیبا سازی محیط اطرافتان می باشد.شرکت دنیزوود با چندین سال سابقه عرضه کننده مستقیم چوب نما ، پروفیل های ترمووود فنلاند و چوب پلاست ، طراح و مجری تخصصی نمای ساختمان ، پروژه های روف گاردن ،  آلاچیق و پرگولا و فضاسازی و زیبا سازی محیط اطرافتان می باشد.

امروزه ترمووود به عنوان محصولی نوین معرفی میشود. این محصول طی فرآیند خاص و علمی در چند مرحله با دماهای متفاوت گرمامیبیند. این امر سبب میشود که ترمووود رطوبت خود را از دست بدهد از این رو دیگر مشکلات چوب طبیعی همچون ترک خوردگی را ندارد. اگرچه به دلیل هزینه های بالای استفاده از چوب طبیعی ، شرایط سخت نگهداری و … بسیاری از کارفرمایان را از انتخاب آن منصرف میکند. بدون شک استفاده از ترمووود جایگزین بسیار مناسبی برای چوب طبیعی میباشد.

در پروژه های ترمووود از ترمووود فنلاندی که در مقابل تابش خورشید ،باران و برف مقاوم است مورئ استفاده قرار میگیرد. ترموود  یا چوب ترموو در طی سال ها  شکل ظاهری ، رنگ و اندازه و ابعاد آن تغییر نمیکند ،در نتیجه باعث خلق فضایی زیبا و دلنشین شده است. برای تولید ترمووود از چوب درختان مختلفی استفاده می‌شود .

چوب این درختان به دو گروه دسته بندی می شوند:

  • سوزنی برگ ها
  • پهن برگ ها
فهرست
Call Now Button