انجام پروژه نمای چوب پلاست

پروژه نمای چوب پلاست، برای ساختمان واقع در نوشهر مازندران به درخواست کارفرمای محترم جناب آقای اقبالی در اذر ماه سال 1400 اجرا گردید. در شهرهای معتدل و مرطوب چون نوشهر، نمای چوب پلاست به شدت توصیه می گردد.زیرا این متریال با آب و هوای معتدل و مرطوب سازگاری به سزایی دارد و کاملا ضد آب و ضد رطوبت است.

تولید چوب پلاست به گونه ای است که آن را 100 درصد ضد آب تولید کرده اند.همچنین یکی از مهمترین مزایای چوب پلاست این است که عایق تمامی اشعه های رادیو مغناطیسی، سرما و گرما می باشد. به همین دلیل است که امروزه از این متریال برای بسیاری از پروژه ها استفاده می کنند.در نما با متریال چوب پلاست به دلیل ویژگی آنتی باکتریال که در این متریال وجود دارد، در برابر نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم می باشد. همچنین هر گونه اسید و چربی و … نمی تواند از این محصول رد شود. در واقع باید بدانید بهترین متریالی که در برابر تمامی عوامل بیرونی مقاومت خوبی نشان می دهد چوب پلاست است.از دیگر ویژگی های این نما این است که در تمامی شرایط آب و هوایی که به وجود می آید انبساط و انقباض ندارد. یعنی در سخت ترین شرایط آب و هوایی گرم و سرد این محصول هیچ تغییری نمی کند.

با توجه به دلایل فوق نمای چوب پلاست انتخابی شایسته برای اجرای پروژه کارفرما دیده شد و شرکت دنیزوود با سرعت و دقت و کیفیت بالا، پروژه را به اتمام رساند.

نمای ساختمان با چوب پلاست
نمای ساختمان با چوب پلاست
نمای ساختمان با چوب پلاست

اطلاعات پروژه

پروژه : چوب پلاست

کارفرما : آقای اقبالی

زمان اجرا : آذر 1400

متریال اجرایی : چوب پلاست

 

star_rate

آدرس

نوشهر

star_rate
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button