کاربرد چوب پلاست در برنامه های محوطه سازی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. مقالات
  4. chevron_left
  5. کاربرد چوب پلاست در برنامه های محوطه سازی

در این مطلب به کاربرد چوب پلاست در برنامه های محوطه سازی پرداخته می شود. چوب پلاست ساخته شده از پلاستیک با پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یا پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) ، که تولید کنندگان سپس با چوب یا فایبرگلاس مخلوط می کنند و مزایای منحصر به فردی نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارد.

کاربرد چوب پلاست در محوطه سازی

چوب پلاست به دلیل ترکیب آن و این واقعیت است که تولید کنندگان می توانند مواد دیگری را نیز به آن اضافه کنند تا کمبودهای احتمالی را جبران کند. بنابراین، از چوب پلاست در کاربردهای محوطه سازی چگونه استفاده می شود؟در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

 محوطه سازی
محوطه سازی

نرده

پیدا کردن مواد مناسب برای ساخت نرده می تواند مشکل ساز باشد. چوب احتمالاً جذاب ترین است، اما به پوسیدگی و پیچ خوردن با تغییر دما مستعد است.

فلز محکم تر است، اما می تواند خانه شما را سخت تر جلوه دهد، همانطور که اغلب در مورد ساخت نرده زنجیره ای وجود دارد.

در اینجا،کاربرد چوب پلاست در محوطه سازی  چوب پلاست بهترین های هر دو جهان را به ارمغان می آورد و از فلز ماندگاری طولانی تری دارد اما ظاهر زنگ زده چوب را دارد.علاوه بر این، موجودات کوچک، آن را نمی خورند زیرا این ماده حاوی ترکیبات معدنی است و رطوبت تاثیری در آن ندارد.

 رنگ

در عین حال می توانید آنرا قالب ریزی کنید تا از الگویی که تخته های چوبی در اختیار دارند تقلید کنید و این محصول به طور معمول در هر تعداد سایه قهوه ای و بژ موجود است. اگر حصار کلاسیک سفید را ترجیح می دهید، می توانید آن را به رنگ سفید نیز بدست آورید.

 

محوطه سازی
چوب پلاست درمحوطه سازی

 

دیوارهای نگهدارنده

وقتی صحبت از محوطه سازی خانه ای می شود که بر روی تپه قرار دارد ، این موارد ملاحظات منحصر به فرد خود را دارد.

دلیل این است که زمین صاف نیست و با تغییر جاذبه آن به سمت پایین حرکت می کند. یک اقدام متقابل موثر در ساخت دیوارهای نگهدارنده است.

تقویت کننده ی دیواره های چوب پلاست

این ساختارها به شما امکان می دهند زمین را با جدا کردن دامنه ها به پله های مسطح تراز کنید. با داشتن دیوار نگهدارنده، قسمت پایین حیاط خود را با یک دیوار از یک بخش بالاتر جدا خواهید کرددیوارهای نگهدارنده چوب پلاست به اجزای کوچک کمتر از دیوارهای سنگی احتیاج دارند زیرا می توانید چوب را در قسمتهای طولانی قرار دهید. علاوه بر این، به راحتی شکسته نمی شود و فایبرگلاس می تواند آن را تقویت کند تا از نظر ساختاری پایدارتر شود.

 

کفپوش ها

کفپوش ها برای فضای داخلی حیاط خلوت عالی هستند. بخصوص اگر خانه شما در بالای سطح زمین قرار داشته باشد و شما نیاز به انتقال بین درب و بقیه حیاط داشته باشید.

کفپوش های چوبی ممکن است تراشه، تکه تکه شوند و خراشیده شوند، اما الوار پلاستیکی تا حد زیادی تحت همان نیروهای پوشیده باقی نمی ماند. علاوه بر این، آنها حاوی مهارکننده های ماوراء بنفش است که به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب مانع از تغییر رنگ آن می شود.

 روش شیمیایی

چوب اغلب با گذشت زمان تغییر رنگ می دهد و برای جلوگیری از این امر، صاحبان خانه ها باید به صورت دوره ای از یک روش شیمیایی استفاده کنند.

این روند هم دردسر اضافی دارد و هم می تواند برای محیط زیست مضر باشد. یک ویژگی که چوب پلاست با چوب سنتی در آن سهیم است ، قابلیت برش و شکل دادن آن به نیاز سازنده است.

مبلمان

از آنجا که تخته های پلاستیکی به راحتی می توانند به مبلمان فضای باز تبدیل شوند، این یک کاربرد مفید برای در نظر گرفتن این ماده است.

مبلمان چوب پلاستیک در رنگهای مختلفی قرار گرفته است، از رنگهای طبیعی زمین گرفته تا رنگهای پر جنب و جوش مانند قرمز و آبی. این امر نیاز به رنگ آمیزی را از بین می برد.

تمام مزایای عملی، محیطی و زیبایی شناختی آن به افراد امکان می دهد از چوب پلاست در بسیاری از برنامه های مختلف محوطه سازی استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button