مزایای نرده با کامپوزیت چوب پلاست

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. مقالات
  4. chevron_left
  5. مزایای نرده با کامپوزیت چوب پلاست

انتخاب نصب حصار یا نرده ؟

در این مطلب به مزایای نرده کامپوزیت چوب پلاست می پردازیم. چندی پیش اگر می خواستیم حصار یا نرده را در باغ خود نصب کنیم ، تنها انتخابی که داشتیم چوب یا فلز بود.

امروز انتخاب ساخت نرده ما بسیار گسترده تر است. نرده سازی با کامپوزیت چوب پلاست به دلایل متعدد به یک انتخاب فزاینده تبدیل شده است.

مزایای ساخت نرده با کامپوزیت چوب پلاست

به مزایای اصلی این نوع نرده سازی شیک و کاربردی نگاهی بیندازید.طبیعی به نظر می رسد،کامپوزیت چوب پلاست از ترکیبی از چوب بازیافتی و پلاستیک تشکیل می شود،

اما برخلاف نرده کشی که فقط از چوب ساخته شده است ، با کامپوزیت روزهای سنگین نقاشی و رنگ آمیزی حصار به منظور حفظ شرایط و ظاهر آن ، به پایان رسیده است.

 

نرده با کامپوزیت چوب پلاست

 

انتخاب محکم و قدرتمند فن آوری

اگر یکی از ویژگی های یک باغ یا فضای بیرون وجود دارد که لازم است قوی و با دوام باشد ، نرده است. با بارش باران ، باد ، برف و آفتاب برای کنار آمدن ، نرده با کیفیت پایین در هوای غیرقابل پیش بینی شانسی نخواهد داشت!

چوب پلاست از چه چیزی ساخته شده است ؟

این در شرایطی است که نرده چوبی کامپوزیت می تواند بسیار ارزشمند باشد. چوب پلاست که از تعدادی مواد بازیافت شده ساخته می شود بسیار متراکم است و چگال بودن آن نیز به معنی قوی بودن آن است.

یک انتخاب سبک

علیرغم استحکام آن ، نرده های کامپوزیت نیز نسبتاً سبک است ، به این معنی که می توان آن را به راحتی احداث کرد اما برای سالهای بسیاری ، سال بسیار مستحکم و در شرایط خوبی است.

 

نرده با کامپوزیت چوب پلاست

 

صاف و بدون شکاف

این تقریباً نا معلوم نیست که بچه ها چگونه خواستار این هستند که  دست خود در سراسر سطحی مانند نرده ها بکشند. چند بار این عادت منجر به شکاف دردناک در پوست می شود.

عاری از انشعاب

نرده کامپوزیت چوب پلاست صاف بوده و عاری از انشعاب است ، به این معنی که می توانید به کودکان اجازه دهید دست خود را به همان اندازه که می خواهند بکشند ، بدون آنکه خطر آسیب به دستان آن را تهدید کند.

انتخاب دوستانه محیط زیست

با استفاده از چوب بازیافتی و پلاستیک بازیافتی و با روش های سازگار با محیط زیست ساخته می شود ، کامپوزیت چوب پلاست انتخاب سبز ساخت نرده است.

به جای پلاستیکی که به محل دفن زباله فرستاده می شود ، از آن برای ساختن کامپوزیت چوب پلاست استفاده می شود

یک حصار شیک

بدون اینکه مستعد پوسیدگی ، پاشیدن و ترکیدن نرده های چوبی سنتی باشید مستعد این است که با ساخت نرده از کامپوزیت چوب پلاست خطری باغ شما را تهدید نخواهد کرد.

در عوض ، نرده های  چوب پلاستیکی شرایط خود را برای مدت بیشتری حفظ می کنند و سال ها و سال ها شیک و جدید به نظر می رسند.

حصار طبیعی ؟

اگر به دنبال حصار طبیعی هستید که نگهداری و حفظ آن به طور باورنکردنی کم است. در مقابل چوب پلاست ، استحکام ، دوستدار محیط زیست و سفت و سخت است ، کامپوزیت چوب پلاست می تواند نوع مناسبی برای ساخت نرده برای شما باشد.

مزایای نرده با کامپوزیت چوب پلاست نصب این نوع نرده ها به طور فزاینده ای بسیار آسان است ، به این معنی که می توانید از بی شمار مزایای این نوع نرده لذت ببرید ، بدون اینکه مراحل نصب طولانی و دشواری را با آن داشته باشید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button