پروژه تراس چوب پلاست

پروژه تراس چوب پلاست در دی  ماه سال 1400 به درخواست کارفرمای محترم آقای علینژاد در تهران، منطقع پیروزی انجام شد. متریال استفاده شده در این پروژه چوب پلاست ، چوب پلاست کف بوده که در متراژ 20 متر مربع انجام شده است.
چوب پلاست از مواد بسیار ارزان قیمت و در دسترس تولید می شود. به دلیل مواد اولیه ساده‌ای که در ساخت استفاده می شود قیمت کفپوش چوب پلاست ارزان تر است.
قیمت تمام شده محصولات چوب پلاست بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. در همین راستا در  این پروژه از این متریال برای کفپوش مکان مورد نظر استفاده کرده ایم..

مزایای استفاده از کفپوش چوب پلاست

چوب پلاست دوستدار محیط زیست است،به این دلیل که :

  • حذف ضایعات پلاستیک
  • به ندرت درختی برای تولید آن قطع می شود
  • به راحتی قابل شستشو است و با مواد شوینده معمولی می توان آن ها را تمیز کرد
  • در مقابل نفوذ موریانه، قارچ، باکتری و… مقاوم است
  • میزان جذب رطوبت در آن بسیار کم است (کمتر از ۳%). برای محوطه سازی و فضای بیرون قابل استفاده است، یعنی در اکثر شرایط آب و هوایی کاربرد دارد. البته در محیط های بسیار گرم بهتر است فقط برای فضای دکوراسیون داخلی استفاده شود.

دوام چوب پلاست و تولید رنگ

چوب پلاست دوام طولانی خوبی دارد و به مراقبت و نگهداری کمتری نیاز دارد، این برای مالکان خانه که نمی خواهند زمان زیادی را برای نگهداری سپری کنند خوب است. علاوه بر این، دکوراسیون کامپوزیت در انواع متنوع و رنگ هایی وجود دارد که در انواع مختلف رنگ چوب تولید می شود.

در حالی که کفپوش کامپوزیت در راه نگهداری به کار زیادی احتیاج ندارد، اما هنوز هم باید از کفپوش خود مراقبت کنید. انجام این کار به ماده کمک می کند تا ظاهر جدید خود را طولانی تر کند.
بعد از اینکه بالکن بسته شد، دوباره به یک اتاق کوچک تبدیل شد. با بهبود اقتصاد و محیط زندگی مردم ، نوسازی بالکن باعث می شود تا واقعاً به فضای خاصی برای تماس مردم با خورشید ، تنفس طبیعت و لذت بردن از زندگی تبدیل شود.

کامپوزیت چوب پلاست WPC برای بالکن در سال های اخیر جزو مواد به کار رفته در طراحی بالکن است که، تا حد زیادی باعث بهبود راحتی، زیبایی و دوام بالکن می شوند و به طور گسترده ای توسط جامعه شناخته شده اند و برای طراحی بالکن یک الهام جدید است.

 

در راستای بهره برداری هر چه بهتر در پروژه تراس چوب پلاست از پروفیل های کفپوش چوب پلاست با دانسیته سنگین جهت کف سازی به کار گرفته شده است.

پروژه تراس اباذر
پروژه تراس اباذر

اطلاعات پروژه

پروژه : چوب پلاست

کارفرما : آقای علینژاد

زمان اجرا : دی 1400

متریال اجرایی : چوب پلاست /

متراژ پروژه : 20 متر مربع

star_rate

آدرس

تهران – پیروزی -خیابان اباذر

star_rate
فهرست
Call Now Button