شماره همراه : 09194939365
شماره تماس : 44440038 - 021

 

ترمووود چیست

اطلاعاتی در مورد ساخت ترمووود و انواع آن و مشخصات کلی

چوب یک ماده طبیعی است که از روزگار قدیم یکی از مهمترین مواد و ابزار چند منظوره کار انساانها بوده و به طورطبیعی و فراوان در دسترس آنها قرار داشته است و از این منبع طبیعی در خانه سازی، مزرعه داری وتمام اجزای زندگی استفاده شده است.

با پیشرفت علم و صنعت و ماشینی شدن جامعه کنونی یکی از راه های ایجاد فضایی مطلوب و روح در زندگی به کار بردن عناصر طبیعی و اشیاء آشنا برای ذهن است.

چوب یکی از پرکاربردترین این عناصر می باشد. چوب میل به رشد، بالندگی و نرمش را در زندگی و احساس انسان جاری می کند که با کاربرد مناسب آن در محیط زندگی، می توان فضایی آرام و دلپذیر به وجود آورد. حس زیبایی و آرامش و طبیعی بودنی که از چوب به ما منتقل می شود باهیچکدام از مصالح دیگر قابل مقایسه نمی با شد.

امروزه مصالح نوین چوبی نظیر ترموود باعث شده تا معماری سازه ها رنگی دوباره بگیرد و به جسم سرد ساختمانها روحی تازه ببخشد.

کشور فنلاند به عنوان یکی از کشورهای ممتاز در زمینه تولید چوبهای ترمو میباشد که پس از سالها تحقیق وتوسعه به این نتیجه رسیدند که به وسیله گرما دادن می توان چوب را که در مقابل عوامل جوی که آسیب پذیر می باسد ایمن سازند از این روچوبهای طبیعی طی فرآیند خاص و چندین مرحله در کوره های گرم گرمادیده به طوری رطوبت آن به کمتر از ۵ رصد رسیده و درنهایت محصولی بانام ترمووود تولید می گردد.
تولید ترمووود در دونوع چوب کاج و بلوط انجام می گیرد که بسته به نوع کاربری کفپوش و یا نماپوش و... می توان از نوع و ابعاد مختلف آن استفاده نمود.

نظرات (0)

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید.

نظر خود را اضافه کنید.

  1. میتوانید به عنوان مهمان نظرتان را در مورد این محصول ثبت کنید و یا وارد سایت شوید . عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سبد خرید

کالایی در سبد نیست
بالا