شماره همراه : 09194939365
شماره تماس : 44440038 - 021

 

 

به دنیزوود خوش آمدید

 

شرکت دنیزوود با چندین سال سابقه در امر دکوراسیون خارجی و داخلی ،عرضه کننده مستقیم چوب نما ، پروفیل های ترمووود فنلاند و چوب پلاست ، طراح و مجری تخصصی نمای ساختمان ، روف گاردن ، المان ها و سازه های چوبی ( آلاچیق و پرگولا ) و فضاسازی و زیبا سازی محیط اطرافتان می باشد.

 

ترمووود چیست ؟

از سالیان گذشته چوب به عنوان یک ماده طبیعی کاربردهای فراوان داشته که به بیشترین کاربرد آن می توان به استفاده در صنعت ساختمان اشاره نمود. ترمووود به عنوان محصولی نوین که طی فرآیند خاص و علمی در چند مرحله با دماهای متفاوت گرمادیده و رطوبت خود را از دست داده تا مشکلات چوب طبیعی همچون ترک خوردگی را نداشته و نسبت به آن مقاوم تر شود از این رو ترمووود به عنوان محصولی جدید و زیبا جایگاهی ژرف را در صنعت دکوراسیون و ساختمان باز نموده است.

چوب پلاست چیست ؟

چوب پلاست به عنوان محصولی جدیدکه در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می گردد.از مزایای چوب پلاست می توان به عواملی همچون صرفه جویی در مواد اولیه و جلوگیری از قطع ببهوده درختان و استفاده پرکاربرددر صنعت ساختمان و ساخت مصنوعاتی همچون کفپوشهای چوب پلاستیک ، نماپوش چوب پلاست، فلاورباکس و مبلمان شهری اشاره نمود. مهمترین مزیت پروفیلهای چوب پلاستیک مقاوت بالای آن در مقابل عوامل جوی همچون اشعه uv آفتاب و به طور خاص مقاومت بالا در مقابل رطوبت و استفاده بسیار زیاد در مناطق مرطوب اشاره نمود.

دستورالعمل نصب چوب پلاست

نصب چوب پلاست: 1- یکی از نکات مهم در نحوه نصب پروفیلهای چوب پلاستیک نوع زیرسازی بوده که بسته به ابعاد و نوع پروفیلهای چوب پلاستیک متغیر می باشد. 2- محل موردنظر جهت نصب پروفیلهای چوب پلاستیک بایستی نسبتا صاف بوده تادر هنگام زیرسازی از مصالح زیرسازی کمتری استفاده گردد. 3- جهت زیرسازی می توان از پروفیلهای فلزی و یا آلومیینومی در ابعاد 30*30 و40*40 (mm) استفاده نمود. 4- پس از نصب زیرساز مناسب در هنگام نصب پروفیلهای چوب پلاستیک یکی از نکاتی که بایستی در نظر گرفته شود قرار دادن فاصله طولی یا همان درز انبساط طولی می باشد چرا که پروفیلهای چوب پلاستیک به خاطر ترکیبات داخلی که درصدی پلیمر دارند دچار انقباض و انبساط طولی می شوند . فاصله طولی ذکر شده بستگی به زمان نصب (فصل گرما وسرما) متفاوت می باشد.

Hide Main content block

محصولات دنیزوود

 

ترمووود
چوب پلاست
سنگ رودخانه ای

ویژگی های محصولات دنیزوود

 

چوب نما ترمووود

با توجه به اینکه چوب ترمو در نتیجه عمل آوری های انجام شده روی چوب طبیعی در برابر شرایط جوی پایداری و مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و با توجه به ماهیت و ظاهر زیبایی که دارد، امروزه چوب نما ترمووود برای زیباسازی نما به طور گسترده ای در نمای ساختمان ها استفاده می گردد.

کفپوش چوب پلاست

باتوجه به نحوه تولید پروفیل های چوب پلاستیک و به دلیل استفاده از مواد پلیمری درفرآیند تولید موجب گردیده که این محصول مقاومت بالایی رادر مقابل سایش و عوامل جوی داشته وبه گزینه مناسبی به عنوان کفپوش از سوی مصرف کننده گان تبدیل گردیده است.

خدمات فنی و اجرایی

 

نظارت و کنترل کیفیت محصولات دنیزوود
نصب و اجرای ترمووود،چوب پلاست،محصولات دکوراتیو وسنگ رودخانه
مشاوره و بازدید در خصوص نصب پروفیل های ترمووود

اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات دنیز وود

چوب یکی از متریال های طبیعی است که استفاده از آن ...

ترموود در حقیقت چوب کف ، چوب نما است که امروزه ...

ترموود مزایای بسیاری از جمله پایداری در شرایط سخت ...

گروه صنعتی ساختمانی دنیزوود ، تولید کننده و مجری ...

کیفیت چوب در ساخت ترموود نکته بسیار مهم در پروسه ...

برای افرادی که قصد خرید ترموود را دارند همیشه این ...

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد چوب پلاست به ...

در این مطلب به بازار جهانی کامپوزیت چوب پلاست ...

مراحل پردازش چوب پلاست چیست؟ کامپوزیت های ...

تأثیر پوسیدگی قارچ ها و جذب رطوبت بر خواص مکانیکی ...

سبد خرید

کالایی در سبد نیست
بالا