شماره همراه : 09194939365
شماره تماس : 44752173 - 021

کفپوش کامپوزیت چوب پلاست

کفپوش کامپوزیت چوب پلاست یا کف ضد آب چیست؟ در واقع کفپوش های کامپوزیت چوب پلاست (Wood Plastic Composite) که با نام WPC نیز شناخته می شود محصول جدیدی در بازار کفپوش است که دارای ویژگی هایی است که آن را به گزینه ای سخت سطح عالی برای کاربرد های تجاری مسکونی و سبک تبدیل می کند.

WPC محصولی از ورقه ورقه است که از دوام بیشتر، براق زیبایی برخوردار است و در برابر لکه و رطوبت ضد آب است. در اینجا یک راهنمای کوتاه برای کمک به شما در انتخاب بین WPC و سایر مواد مانند چوب سخت ، لمینت، کاشی یا فرش استفاده شده است.

کامپوزیت چوب پلاست چگونه ساخته می شود؟

کامپوزیت چوب پلاست با استفاده از لایه های چوبی و پلاستیکی و چسب هایی که در کارخانه فشرده می شوند لمینیت می شوند.

لایه های بالا و پایین پلاستیک هستند که از آب محافظت می کنند و لایه های داخلی در بعضی موارد بین چوب و پلاستیک متغیر هستند. برخی از محصولات به اصطلاح "WPC" اکنون به بازار عرضه شده اند که 100٪ پلاستیک با یک لایه چوب هستند.

قیمت کامپوزیت چوب پلاست چگونه محاسبه می شود؟

قیمت کفپوش کامپوزیت چوب پلاست معمولاً بین لمینیت در قسمت انتهایی و مهندسی چوب و چوب سخت در قسمت فوقانی قرار می گیرد.

به طور کلی کفپوش WPC حدود 30-40٪ هزینه چوب است. هزینه های نصب بسیار کمتر از چوب سخت و در اصل با نصب مواد ورقه ورقه قابل مقایسه است.

کامپوزیت چوب پلاست چگونه با سایر محصولات کفپوش مقایسه می شود؟

اگر در چند سال گذشته وارد یک فروشگاه خرده فروشی مانند شده اید، به احتمال زیاد در WPC قدم گذاشته اید. آن کاملاً مستحکم است. کفپوش های ساخته شده از جنس ورقه ورقه، از جمله  WPC، اغلب به عنوان کف شناور شناخته می شوند زیرا معمولاً به بستر چسبانده نمی شوند.

کفپوش کامپوزیت چوب پلاست استاندارد برای تشکیل عوامل محیطی مانند دمای هوا و رطوبت به "شکاف های انبساط" در اطراف محیط احتیاج دارد. از آنجا که WPC یک کف شناور ضد آب است، شکاف های انبساطی لازم نیست و کار نصب را بسیار ساده تر و کارآمد تر می کنند.

بر خلاف لمینیت ، کف پوش و یا سد بخار همیشه برای WPC لازم نیست. اختیاری است که بخاطر ماهیت ضد آب بودن آن ، یک سد آب در زیر WPC نصب کنید. از زیرلایه می توان با WPC استفاده کرد که معمولاً با لمینت در ارتباط هستند ، اما بندرت برای ضمانت "لازم" است.

چوب پلاست بسیار بادوام است و بیشتر مارک ها می توانند در مقابل استفاده تجاری و تجاری حتی سنگین بایستند. چوب سخت برای بیشتر استفاده های تجاری صرفاً براساس قیمت مناسب نیست. بسیاری از لمینت ها برای استفاده تجاری فقط برای مسکونی در نظر گرفته نمی شوند. کفپوش تجاری معمولاً WPC ، کاشی کاری ، کاشی یا فرش است که چوب پلاست به سرعت سهم بازار را برای برنامه های تجاری و خواص اجاره به دست می آورد.

 WPC  همچنین امکان طراحی جدیدی را برای مناطقی که قبلاً برای کاشی یا حتی مشمع کف اتاق رزرو شده اند ، ارائه می دهد، مانند حمام ، اتاق های لباسشویی و اتاق بچه ها که احتمالاً رطوبت یا لکه گیری وجود دارد. طبیعت ضد آب و بادوام WPC برای اولین بار "نمای چوب" را به داخل این اتاق ها می آورد و مصرف کنندگان از عملکردی که از WPC در خانه های خود می گیرند بسیار تحت تأثیر قرار می گیرند.

 

سبد خرید

کالایی در سبد نیست
بالا