شماره همراه : 09194939365
شماره تماس : 44440038 - 021

 

پردازش چوب پلاست

مراحل پردازش چوب پلاست چیست؟ کامپوزیت های پلاستیکی چوبی همچنان به موضوع نسبتاً مشابه پلاستیک های سنتی از نظر پردازش می پردازند. اما باز هم ، مواردی وجود دارد که تولید کنندگان هنگام استفاده از این مواد قابل توجه باید در نظر بگیرند.
پردازش چوب پلاست
هنگامی که گلوله ها بسیار بزرگ هستند، آنها تمایل دارند که به طور یکنواخت ذوب شوند، اصطکاک بیشتری ایجاد کرده و به یک محصول نهایی ساختاری پایین بیایند.
گلوله ایده آل باید در اندازه یک BB کوچک باشد و گرد باشد تا به نسبت سطح ایده آل به حجم برسد. این ابعاد، خشک کردن را تسهیل می کند و به اطمینان از یک گردش صاف در طول فرایند تولید کمک می کند. تولیدکنندگان که با کامپوزیت های پلاستیکی چوبی کار می کنند باید انتظار داشته باشند همان شکل و یکنواختی را که با پلاستیک های سنتی در ارتباط است، داشته باشند.


رطوبت و دما


رطوبت کم، که نکته ای مهم در تولید پلاستیک است، برای ایجاد پلاستیک با کیفیت بالا با پرکننده های ارگانیک ضروری است.
یک فرآیند تولید به درستی طراحی شده می تواند بیشترین فشار را برای کاهش رطوبت تحمل کند. در عملیاتی که برای اولین بار برای تولید مواد کامپوزیت چوب پلاست طراحی شده است، بسیاری از ماشین آلات موجود در تاسیسات باید به خشک کردن اختصاص یابد.
پرکننده های آلی قبل از افزودن به پلاستیک باید به درستی خشک شوند، یا این دو به درستی به هم وصل نمی شوند. برای جلوگیری از شروع قالب ریزی و تخریب نهایی محصول، کامپوزیت ها باید دوباره خشک شوند. در حالت ایده آل، خود مشتریان مجبور نخواهند شد پلاستیک کامپوزیت را به محض ورود به محل کار خود، خشک کنند. رطوبت کم چیزی است که تولید کنندگان باید به سادگی از تامین کنندگان خود تقاضا کنند.
درجه حرارت پردازش یکی از معدود بخش های مرحله تولید است که کامپوزیت های چوب پلاست با پلاستیک معمولی تفاوت زیادی دارند. کامپوزیت های چوب پلاست به طور کلی در دماهای حدود 50 درجه پایین تر از همان مواد پر نشده پردازش می شوند. بیشتر مواد افزودنی چوب در حدود 400 درجه فارنهایت شروع به سوختن می کنند.
ذوب شدن کامپوزیت های پلاستیکی چوبی در دمای بسیار زیاد ، باعث برش زدن می شود. فشار دادن موادی که خیلی گرم است، از طریق خیلی کوچک دروازه، جایی که افزایش اصطکاک چوب را می سوزاند و باعث تغییر رنگ و پلاستیک تخریب می شود.
با اجرای کامپوزیت های چوب پلاست در دمای پایین، می توان از این مشکل جلوگیری کرد و اطمینان حاصل کرد که اندازه گیت کافی است و از بین بردن هرگونه چرخش یا زاویه های غیر ضروری در طول مسیر پردازش امکان پذیر است.
دمای نسبتاً پایین پردازش بدان معنی است که تولید کنندگان به ندرت نیاز به دستیابی به دمای بالاتر از پلی پروپیلن سنتی دارند. این کار دشوار بیرون آوردن گرما از فرایند تولید را از بین می برد.
دیگر نیازی به اضافه کردن تجهیزات خنک کننده مکانیکی ، قالبهایی که به طور خاص برای کاهش گرما یا اقدامات خارق العاده دیگر طراحی شده اند ، نیست. این بدان معنی است که بیشتر زمان بار چرخه برای تولید کنندگان کاهش می یابد ، بیش از زمان چرخه سریعتر به دلیل وجود پرکننده های آلی


این همه برای تولید کنندگان چه معنی دارد


هنگامی که صحبت از تکنیک های پردازش می شود، کامپوزیت های چوب پلاست مانند سایر پلاستیک ها رفتار می کنند. در قالب های اکستروژن و تزریق ، کامپوزیت های چوب پلاست با ماشین آلات موجود سازگار هستند.
برای قالب گیری تزریقی، باید در مورد اندازه و موقعیت یابی دروازه، ملاحظات فوق را در نظر گرفت، اما روند کلی یکسان است. با تجهیزات اکسترودینگ استاندارد، گلوله های کامپوزیت با پلاستیک با اندازه یکنواخت مشکلی برای اجرای انتظارات نخواهند داشت.
تمام خواص فوق، همراه با طراحی محصول سبز مبتنی بر علم، کار با کامپوزیت های پلاستیکی چوبی را به تجربه ای تبدیل می کند که با بسیاری از تولید کنندگان پلاستیک، با رضایت بیشتر از تأثیر کاهش یافته بر روی کره زمین، آشنا خواهد شد.

 

نظرات (0)

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید.

نظر خود را اضافه کنید.

  1. میتوانید به عنوان مهمان نظرتان را در مورد این محصول ثبت کنید و یا وارد سایت شوید . عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سبد خرید

کالایی در سبد نیست
بالا